O nás

Jednorázové posteľné obliečky
DIBELI je európska značka, ktorá predáva prvotriedne ekologické výrobky na jedno použitie. Naše výrobky podliehajú ochrane priemyselného vlastníctva. Výrobky DIBELI boli navrhnuté a vyvinuté so špecialistami a výskumníkmi v oblasti chémie a ďalších prírodných vied. Výrobky DIBELI sú vyrobené z prírodných materiálov. Neustále zlepšujeme kvalitu našich výrobkov.

Špecializujeme sa na výrobky šetrné k životnému prostrediu, ako sú posteľná bielizeň, obliečky na vankúše, obliečky na prikrývky, plachty a ďalšie špecializované výrobky na jedno použitie, ktoré sú určené pre zdravotnícke zariadenia, kliniky, nemocnice, opatrovateľské domy a ďalšie špecializované zariadenia.

Snažíme sa vyhovieť individuálnym požiadavkám našich klientov, a preto vyvíjame aj jednotlivé jednorazové výrobky na mieru podľa konkrétnych potrieb a požiadaviek našich klientov.

Využitie v rôznych oddeleniach

Ambulancie

Zubné ambulancie

Očné lekárstvo

Laboratóriá

Pre telesne postihnutých

Wellness and Spa

Nemocnice

Opatrovateľské služby

Hotely & Ubytovanie

Products

Jednorázové posteľné obliečky

Eco Friendly Disposable Bed Linens

Healthy Eco Friendly Disposable Bed Linens are the ideal solution to protect and guard against incontinence and spills. This bedlinen is made from durable tissue and polyethylene film. Or non-woven fabric and PE film can make it. It is a non-woven material that is designed for single use. Disposable flat bed linen is an economical choice for aiding in infection control. They are available in various sizes and colors. We also offer disposable pillow cases for maximum bed protection.

Jednorázové posteľné obliečky

Healthy Eco Friendly Disposable Linens

Healthy Eco Friendly Disposable Linens are usually used in hospitals, doctors’ rooms, frail care facilities, and other professional medical settings. Especially in areas where short stays and frequent bedding changes are routine. But our products mainly used to cover stretchers or hospital beds for examination. Also for beauty salons, nursing homes, hotels, SPA, etc.

Countries
0
Used
0
Facilities
0
Jednorázové posteľné obliečky

Máte obavu o čistotu vašich obliečok? Prečo nezaťahovať posteľnú bielizeň na jedno použitie a zabudnúť na pranie bielizne úplne? Posteľná bielizeň na jedno použitie sa v súčasnosti stáva populárnou najmä medzi poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti. Je čistý, ľahko použiteľný a poskytuje používateľom pokoj.

Jednorazové posteľné obliečky šetrné k životnému prostrediu je vyrobené z prírodného ekologického materiálu. Je to výrobok šetrný k životnému prostrediu určený na jednorazové použitie. Posteľné oblečenie na jednorazové použitie predstavuje ekonomické riešenie. Jednorazové posteľné oblečenie je k dispozícii v rôznych veľkostiach a strihoch. Súprava jednorazového posteľného oblečenia obsahuje obliečku na perinu, obliečku na vankúš a plachtu na posteľ. Jednotlivé produkty je možné zakúpiť aj separátne.

Jednorazové posteľné obliečky májú široké uplatnenie v zdravotníckych zariadeniach,  nemocniciach, ambulanciách, domovoch sociálnych služieb, ubytovacích zariadeniach, beauty salónoch a iných špecializovaných zariadeniach. Jednorazové posteľne obliečky sa využíva aj pri humanitárnych katastrofách. Obzvlášť v zariadeniach, kde sú bežné krátkodobé pobyty a časté zmeny posteľných obliečok. Naše výrobky sa taktiež využívajú na zakrytie nosidiel alebo nemocničných postelí na vyšetrenie.

Jednorazové posteľne obliečky je šetrné k životnému prostrediu. Je to biologicky rozložiteľný produkt. Neznečisťuje životné prostredie. Jednorazové posteľne oblečenie je kompostovateľné.

Vlastnosti jednorazového posteľových obliečok:

 • vysoká úžitková hodnota
 • hygienický výrobok
 • ekologický a kompostovateľný produkt
 • príjemný materiál na dotyk
 • pevnosť a odolnosť proti poškriabaniu
 • vynikajúca nasiakavosť (približne 10-násobok vlastnej hmotnosti)

Jednorazové posteľné oblečenie sa jednoducho navlieka a vyvlieka z perín. Sú dostatočne silné na to, aby chránili vaše matrace a ráno šetria veľa úsilia a času. Ich hlavnou výhodou je však skutočnosť, že sú kompostovateľné, čo znamená, že sa nemusíte starať o ich pranie. Používajte a likvidujte.


Sada Jednorazového posteľného oblečenia obsahuje:

 • jednorazovú obliečku na perinu
 • jednorazovú obliečku na vankúš
 • jednorazovú plachtu na posteľ

Jednotlivý produkt je možné zakúpiť aj separátne.


Jednorazové posteľné oblečenie je šetrné k životnému prostrediu, ktoré poskytuje všestranné a cenovo výhodné riešenie a zároveň zaručuje optimálny komfort a hygienu. Jednorazové posteľné oblečenie a naše iné špecializované jednorazové výrobky sa vyrábajú v rôznych veľkostiach, farbách a strihoch.

Sortiment produktov

a) Obsah jednej sady:
1 x obliečka na perinu   (140 x 195 cm)
1 x obliečka na vankúš   (70 x 90 cm)
1 x plachta   (140 x 220 cm)

b) Samostatne balená obliečka na perinu (140 x 195 cm)
c) Samostatne balená obliečka na vankúš (70 x 90 cm)
d) Samostatne balená plachta  (140 x 220 cm)
e) Prierezy rôznych rozmerov
f) Kotúče s rôznym návinom a šírkou
a) Obsah jednej sady:
1 x obliečka na perinu   (140 x 195 cm)
1 x obliečka na vankúš   (70 x 90 cm)
1 x plachta   (140 x 220 cm)

b) Samostatne balené obliečky na perinu (140 x 195 cm)
c) Samostatne balené obliečky na vankúše (70 x 90 cm)
d) Samostatne balené plachty  (140 x 220 cm)
e) Prierezy rôznych rozmerov
f) Kotúče s rôznym návinom a šírkou
Rôzne rozmery podľa potrieb a požiadaviek klientov

* Rozmery sa dajú prispôsobiť podľa potreby klienta.

Jednorázové posteľné obliečky
Jednorázové posteľné obliečky

Care-De Disposable Pillow Cases are constructed of a lightweight tissue or non-woven with poly backing (PE Film). Our Pillowcases offer a cost-effective alternative in disposable bedding. They provide absorbency and a fluid barrier. This is helpful for you to reduce the times of washing pillowcase and save you time.

Key Features:

 • Made of tissue/poly or non-woven
 • Highly comfortable to use
 • Skin-friendly and high absorbency
 • Helps improve sleep quality
 • High quality and Cost-effective
 • Helps aid in infection control
 • Guard against stains and spills

The standard Disposable Pillowcase model offers the tissue to absorb fluids. Meanwhile, the poly backing can protect the pillow from fluid contamination and adds strength. They can keep your pillows clean and avoid staining them. You know, their performance is perfect.

Healthy Eco Friendly Disposable Pillow Cases are used in hospital, dental clinics, beauty salons, etc.

Objednávky

Kontakt

Štandardné úradné hodiny od pondelka do piatka 08:30 – 18:00 SEČ. Ak si chcete naplánovať stretnutie, kontaktujte nás, aby sme sa dohodli na presnom čase. Nižšie sú uvedené úplné kontaktné informácie a pokyny, ako nás nájdete.

Dibeli

Naše výrobky dodávame do celého sveta.
Vyrobené v Európskej únii.

Firma Bučko s.r.o.
Rudlovská cesta 957/41
974 01 Banská Bystrica
Slovak republic
European Union
IČO: 36633038